Brabantia-szybkowar-2

Szybkowar Brabantia

Brabantia to znana holenderska marka, która w swojej ofercie posiada eleganckie i oryginalne akcesoria kuchenne takie jak np. szybkowar. Marka ta podczas produkcji wykorzystuje innowacyjne technologie, które zapobiegają powstawaniu odcisków palców, plam i smug na stali oraz które umożliwiają łatwe i ciche otwieranie pojemnika.

Brabantia szybkowar Vision o średnicy 22cm oraz pojemności 6l wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 oraz niepalnego i nietopliwego tworzywa bakelitowego, które słabo przewodzi ciepło dzięki czemu uchwyty nie nagrzewają się bardzo. Wnętrze wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej natomiast na zewnętrzne wykończenie użyto stali polerowanej. Solidna pokrywka z polerowanej stali nierdzewnej wyposażona w przesuwaną blokadę oraz silikonowa uszczelka zapewniają szczelność naczynia.

Brabantia-szybkowa1

Przygotowywanie potraw w szybkowarze pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki krótszemu procesowi gotowania. Posiłki przygotowane w ten sposób są szybkie, smaczne i zachowują właściwości odżywcze.

Szybkowa marki Brabantia przeznaczony jest do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek w tym również na płytach indukcyjnych.

Wpis powstał dzięki uprzejmości i wiedzy sklepu ArtCook.pl Infolinia sklepu czynna jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7-22.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>