Miesięczne archiwum: Listopad 2015

kubki-oxo-3

Kubek termiczny Oxo Good Grips, butelka termiczna Odelo

W chłodne dni kiedy nie chce się wychodzić z domu ale obowiązki wzywają dobrze jest mieć w czym zabrać ze sobą gorącą kawę lub herbatę. Wykonane z wysokiej jakości materiałów kubki termiczne i termosy  doskonale nadają się do zabrania do biura, pracy, auta czy na uczelnię.

Jedną z marek, która oferuje wysokiej jakości kubki termiczne jest amerykańska marka Oxo posiadająca w swojej ofercie nowatorskie produkty, dzięki którym życie codzienne może stać się łatwiejsze i przyjemniejsze.

kubek-termiczny-oxo
Oxo Good Grips kubek termiczny 340ml posiada podwójne ścianki i trzy wbudowane silikonowe uszczelki, które zapobiegają wyciekaniu płynu. Kubek jest szczelny i długo utrzymuje temperturę napoju. Zewnętrzna warstwa wykonana została z poliwęglanu, który odporny jest na stłuczenia i uszkodzenia mechaniczne.

kubek-termiczny-oxo2
Kubek termiczny 295ml Oxo Good Grips doskonały do napojów zarówno gorących jak i zimnych. Kubek wygodny w otwieraniu, posiada wyprofilowany ustnik zapewniający wysoki komfort picia, wygodna i antypoślizgowa opaska z silikonu gwarantująca wygodny i pewny uchwyt.
Kolejną marką posiadającą w ofercie butelki termiczne jest marka Odelo, którą charakteryzuje ciekawa kolorystyka i duża funkcjonalność. Dostępne są trzy kolory butelek – czerwony, pomarańczowy i niebieski.

odelo-butelka-termiczna
Butelka termiczna, termos, bidon 750ml Odelo – nietłukący się, odporny na wstrząsy, dobrze leżący w dłoni dzięki niewielkim rozmiarom. Podwójna ścianka przez długi czas utrzymuje temperaturę a dzięki zakrętce z dopasowaną uszczelką jest wyjątkowo szczelny.

Wpis powstał dzięki uprzejmości i wiedzy pracowników sklepu ArtCook.pl – garnki, akcesoria, patelnie

Infolinia sklepu czynna jest przez 7 dni w tygodniu od 7 do 22