Miesięczne archiwum: Sierpień 2015

trzepaczka2

Zester do cytrusów, trzepaczka kuchenna, podziałki do ciasta – akcesoria kuchenne do każdej kuchni

Vacu Vin holenderska marka z szeroka ofertą pomysłowych i opatentowanych produktów do kuchni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów akcesoria kuchenne to niezastąpiony element wyposażenia każdej kuchni. Współgrające ze sobą kolorystycznie  wielofunkcyjne akcesoria nie tylko spełniać będą rolę użytkową ale również będą stanowiły ozdobę kuchni.

zester5
Tarka, zester do cytrusów Vacu Vin nieodzowny element wyposażenia każdej kuchni. Wysokiej jakości stal nierdzewna i tworzywo sztuczne oraz perfekcja wykonania są gwarancją długiego użytkowania. Niewielkich rozmiarów tarka z długą i ergonomiczną rękojeścią przyda się do ścierania parmezanu, czekolady i czosnku natomiast poręczny zester przyda się do ścinania wąskich pasków skórek owoców cytrusowych.

trzepaczka1
Trzepaczka kuchenna, silikonowy pędzelek Vacu Vin to niezbędne akcesoria w każdej kuchni. Niewielkich rozmiarów, poręczny pędzelek silikonowy chowany jest w rączce okrągłej trzepaczki rózgowej dzięki czemu ich przechowywanie staje się łatwe. Trzepaczka przyda się podczas ubijania piany czy roztrzepywania sosów a pędzelek silikonowy rozprowadzi tłuszcz na patelni, blaszce lub w brytfannie nie uszkadzając delikatnych powłok.

szczypce-vacu1
Vacu Vin łopatka do patelni teflonowej + szczypce 2w1 to komplet, który znajdzie zastosowanie zarówno w kuchni jak i podczas pikników czy imprez okolicznościowych plenerowych. Akcesoria te wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na działanie wysokiej temperatury – nawet do 225 stopni  Celsjusza. Za pomocą szpatułki przewrócimy lub zeserwujemy kotelty, ryby lub placki, szczypce natomiast sprawdzą się podczas przekładanie kiełbasek na grillu.

łopatka1
Łopatka do ciasta z podziałkami Vacu Vin to zestaw dzięki któremu bez problemu podzielimy ciasto lub tort na równe kawałki. Jeden z dłuższych boków łopatki posiada ząbki więc bez problemu pokroimy nią ciasto, jej trójkątny kształt zapewnia, że nadaje sie ona do serwowania kawałków ciasta o różnej wielkości.

do-makaronu1
Łyżka do makaronu + minutnik Vacu Vin wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nadaje lekkosci i wytrzymałości. Kształt łyżki i jej charakterystyczne zęby umożliwiają nabieranie różnego rodzaju makaronu w tym makaronu spaghetti. W uchwycie łyżkji znajduje się elektroniczny minutnik dzięki któremu można odmierzyć czas potrzebny do ugotowania makaronu.

Ciekawa kolorystyka tych akcesoriów sprawia, że wyglądają one na komplet współgrających ze sobą narzędzi kuchennych. Akcesoria kuchenne Vacu Vin 2w1 to nie lada okazja – kupujesz dwa płacisz jak za jeden. Wszystkie akcesoria są łatwe do utrzymania w czystości – można je myć w zmywarce (opórcz minutnika).

Wpis powstał dzięki uprzejmości pracowników sklepu ArtCook.pl Infolinia sklepu czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach 7-22