Miesięczne archiwum: Lipiec 2015

Brabantia-szybkowar-2

Szybkowar Brabantia

Brabantia to znana holenderska marka, która w swojej ofercie posiada eleganckie i oryginalne akcesoria kuchenne takie jak np. szybkowar. Marka ta podczas produkcji wykorzystuje innowacyjne technologie, które zapobiegają powstawaniu odcisków palców, plam i smug na stali oraz które umożliwiają łatwe i ciche otwieranie pojemnika.

Brabantia szybkowar Vision o średnicy 22cm oraz pojemności 6l wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 oraz niepalnego i nietopliwego tworzywa bakelitowego, które słabo przewodzi ciepło dzięki czemu uchwyty nie nagrzewają się bardzo. Wnętrze wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej natomiast na zewnętrzne wykończenie użyto stali polerowanej. Solidna pokrywka z polerowanej stali nierdzewnej wyposażona w przesuwaną blokadę oraz silikonowa uszczelka zapewniają szczelność naczynia.

Brabantia-szybkowa1

Przygotowywanie potraw w szybkowarze pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki krótszemu procesowi gotowania. Posiłki przygotowane w ten sposób są szybkie, smaczne i zachowują właściwości odżywcze.

Szybkowa marki Brabantia przeznaczony jest do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek w tym również na płytach indukcyjnych.

Wpis powstał dzięki uprzejmości i wiedzy sklepu ArtCook.pl Infolinia sklepu czynna jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7-22.