Miesięczne archiwum: Czerwiec 2015

Szczotka-do-naczyń

Szczotka do naczyń Oxo Good Grips – wygodne i higieniczne mycie garów.

Oxo marka pochodząca z USA istniejąca od 1990 roku i oferująca akcesoria kuchenne najwyższej jakości. Marka ta na całym świecie uznawana jest za wzór efektywnego wykorzystywania zasad uniwersalnego projektowania co oznacza opracowywanie produktów łatwych w użyciu dla każdego.

Mycie naczyń to częsta czynność wykonywana w kuchni. Zmywaki czy ściereczki do naczyń są źródłem wielu bakterii i zarazków dlatego warto zastanowić się nad zainwestowaniem w wygodne w użyciu szczotki marki Oxo, dzięki którym zużyjemy odpowiednią ilość płynu i nie zniszczymy paznokci.

Dla wielu problematyczne jest również czyszczenie butelek czy bidonów a przecież ważne jest aby  były one dokładnie doczyszczone i bez zarazków a co za tym idzie aby korzystanie z nich było bezpieczne dla zdrowia.

Przykładowe szczotki Oxo z kolekcji Good Grips

Szczotka7

Szczotka do naczyń z dozownikiem – duża Oxo – poręczna, wygodna w użyciu i praktyczna. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ogromną wygodą jest to, że szczotka zintegrowana jest z dozownikiem płynu do naczyń. Naciśnięcie przycisku powoduje dostarczenie odpowiedniej ilości płynu bezpośrednio na naczynie.

Szczotka-do-naczyń1

Oxo szczotka do naczyń z podstawka i dozownikiem – poręczna, wygodna w użyciu oraz praktyczna szczotka do mycia naczyń wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ogromną wygodą jest to, że szczotka zintegrowana jest z dozownikiem płynu do naczyń. Naciśnięcie przycisku powoduje dostarczenie odpowiedniej ilości płynu bezpośrednio na naczynie. Dodatkowo do szczotki dołączona jest podstawka idealna do przechowywania szczotki ma antypoślizgowe kauczukowe dno i dziobek ułatwiający wylewanie zbierającej się wody.

Sczotka-do-bidonów

Oxo szczotki do bidonów i kubków na wynos 3szt – zestaw doskonały do mycia i czyszczenia butelek, bidonów i kubków na wynos. Szczotki wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, kauczuku i nylonu.

Oxo Good Grips szczotka do butelek – elastyczna i wygodna z użyciu szczotka do delikatnego mycia (białe i miękkie włosie) butelek dla niemowląt, kieliszków i kryształów jak i do porządnego szorowania (sztywne i niebieskie włosie) butelek, karafek i dzbanków.

Wpis powstał dzięki uprzejmości i wiedzy pracowników sklepu ArtCook.pl Infolinia sklepu czynna przez 7 dni od godziny 7 do godziny 22