Miesięczne archiwum: Marzec 2015

Rose2

Nordic Ware formy do pieczenia

Formy do babki marki Nordic Ware – wykonane z najwyższej jakości najlepszego przewodnika ciepła czyli kutego aluminium. Ciężkie i solidne formy z perfekcyjnie odwzorowanymi wszystkimi detalami służyć będzie przez wiele lat.

Upieczone ciasto łatwo wyjąć z formy dzięki powłoce nieprzywieralnej. Wypiek po upieczeniu wystarczy oprószyć cukrem pudrem i od razu nadaje się do podania na stół.

Udekoruj swój stół wielkanocny i zachwyć gości

Rosse1
forma do babki rose nordic ware – przy zamówieniu telefonicznym lub mailowym wysyłka paczkomatem gratis

Jubille2
forma do babki jubilee nordic ware – przy zamówieniu telefonicznym lub mailowym wysyłka paczkomatem gratis

Warto również zapoznać się z nowościami, które oferuje marka Nordic Ware. Niesamowite formy, które pozwalają na realizowanie kulinarnych inspiracji.

Pinata5
Nordic ware forma do ciasta pinata – pojemna forma o falistych ściankach, która posiada wkładkę w kształcie półkuli dzięki czemu możliwe jest pieczenie ciasta z wolną przestrzenią w środku.

Wszystkie formy marki Nordic Ware są perfekcyjnie wykończone, solidne i wytrzymałe. Aby można było korzystać z nich przez wiele lat ważne jest aby podczas wyjmowania wypieku nie używać żadnych ostrych narzędzi, które mogą uszkodzić powłokę formy. Ważne jest również aby myć je ręcznie – w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu. Po umyciu wytrzeć suchą ściereczką i odstawić na półkę.

Wpis powstał dzięki uprzejmości pracowników sklepu ArtCook.pl Infolinia sklepu czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 7-22.